Bylinné kapky Horní cesty dýchací tinktura 50 ml

  • 1 z 2

Horní cesty dýchací (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky).


  • (2 ks) Skladem
149 Kč
Kategorie: Bylinné kapky
Účinky: Nachlazení a viróza
 

Horní cesty dýchací (Nachlazení) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný  extrakt z léčivých rostlin s antiseptickými vlastnostmi pro normální funkce dýchacího systému a přirozenou obranyschopnost při potížích horních cest dýchacích (zejména nosohltanu) za sychravého podzimního počasí.

Složení: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - tužebník jilmový (Filipendula ulmaria), rybíz černý (Ribes nigrum), bez černý (Sambucus nigra), lípa obecná (Tilia vulgaris).

Problémy horních cest dýchacích člověk často nebere moc vážně. Avšak nechávat je bez povšimnutí může vést k závažnějším poruchám v organismu. Navíc bývají provázeny řadou nepříjemných projevů. Tužebník jilmový je zástupcem bylinek, které obsahují přírodní salicyláty. Tyto obsahové látky (stejně jako umělý salicyn, který byl poprvé syntetizován v roce 1839) velmi účinně působí na tyto potíže spojené většinou se sychravým podzimním počasí - má antiseptický a *** účinek. Na rozdíl od syntetického salicylátu (např. Acylpirin) nemají takřka žádné vedlejší účinky. Účinné látky v tužebníku jilmovém nezpůsobují potíže v žaludku, ani nepůsobí na proces vedoucí až k perforaci střev. Díky flavonoidům a organickým kyselinám je tužebník velmi dobrým diuretikem a diaforetikem (napomáhá pocení). Dále obsahuje třísloviny, které mají adstringentní (svíravý) účinek především v oblasti trávicího traktu. Rybíz černý je výborný roborans (celkově posiluje organismus) díky obsahu vitamínů B,C, P a karotenu. Spolu s bezem černým zvyšuje metabolickou aktivitu organismu, která napomáhá lepší obranyschopnosti vůči nepříznivým vnějším podmínkám. Směs doplňuje lípa obecná svým potopudným, močopudným a zklidňujícím účinkem. Droga lípy obsahuje i slizy.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: