Imis GCM N sirup proti kašli 100 ml

  • 1 z 2

Bylinný sirup rozpouštějící hleny.

Pomáhá zklidnit podrážděné hrdlo při kašli.


  • Objednáno
105 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Účinky: Dýchací cesty
Položka byla vyprodána...
 

GCM není návykovou látkou a je bezpečný. Nemá žádné vedlejší účinky a při jeho užívání si můžete být naprosto jisti klidným spánkem bez úporného kašle.

Adhatoda vasica (nesmena cévnatá): Tato rostlina se vyskytuje téměř po celé Indii a použíá se v ájurvédské medicíně pro výborné expektorační a antispastické účinky. Používá se v alternativní terapii jako mírné avšak trvalé bronchidilatans, rozpouští hleny a mírní podráždění a křeče v průduškách.

Ocimum sanctum (bazalka posvátná): Tuto drobnou rostlinku je možné najít v celé Indii, kde se po staletí běžně užívá jako lék proti kašli. Má uklidňující a expektorační účinky.

Emblica officanilis (emblika lékařská): Tento strom roste v indických lesích. Je velmi výživný a bohatý na vitamin C. Má expektorační, kardiotonické, antioxidační a antiemetické účinky.

Složení v každých 5ml: nesměna cévnatá (Adhatoda vasica) 0.70gms, blahokeř pilovitý (Clerodendron serratum), kostus nádherný (Costus speciosus), bazalka posvátná (Ocimum sanctum) 0.25gms, pistácie celokrajná (Pistacia integerrima), vrcholák myrobalánový (Terminalia belerica) 0.05gms, emblika lékařská (Emblica officinalis) 0.05gms, mentol, tymol, kafr.

Dávkování: 2x - 3x denně po 10-15 ml (2 lžiček), děti od 6 do 12 let 1 lžiček 2x denně.

Upozornění: Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro děti a pro diabetiky.

Balení: 100 ml

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: