Imis Livlon-N, 120 tablet

Ájurvédský bylinný doplněk stravy s příznivým účinkem na játra a žlučník.


  • Objednáno
219 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Účinky: Játra a žlučník
Položka byla vyprodána...
 

Tento přírodní doplněk stravy se vyrábí ze staletími prověřených bylinek používaných ájurvédou. Chrání játra - orgán důležitý pro detoxikační procesy a produkci žluči a enzymů. Livlon také napomáhá regeneraci jaterních buněk a podporuje jejich správné fungování. Dále stimuluje produkci enzymů důležitých pro správné trávení a vstřebávání potravy. Zároveň pomáhá posílit celkovou obranyschopnost organismu.

Livlon v sobě skrývá účinnou kombinaci různých rostlin, nejzajímavější je měkýn latnatý, který má údajné léčivé vlastnosti a používá se při žaludečních potížích a zánětu žlučníku. Eklipta bílá je využívána jako jaterní tonikum, stimuluje tvorbu enzymů a pomáhá vyživovat tělo při horečkách a zvětšení jater či sleziny. Smuteň hořká pak přímo stimuluje jaterní parenchym a napomáhá regeneraci jaterních buněk.

Dávkování: 1–2 tablety 2x denně po jídle

Složení: eklipta bílá (Eclipta alba), měkýn latnatý (Andrographis paniculata), puškvorec obecný (Acorus calamus), chebule srdčitá (Tinospora cordifolia), šabrej kmínovitý (Cuminum cyminum), Aloe Vera, berhavie rozkladitá (Boerhavia diffusa), smuteň hořká (Phyllanthus amarus), pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum), čekanka obecná (Cichorium intybus), zázvor lékařský (Zingiber officinale), paprika setá (Capsicum annuum), pepř černý (Piper nigrum)

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém a temném místě při pokojové teplotě.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: