Robert Schindele GESMBH Schindeleho Minerály 400 g

  • 1 z 2

Schindeleho minerály jsou certifikovaný zdravotnický prostředek.


  • Objednáno
649 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Položka byla vyprodána...
 

Schindeleho minerály jsou certifikovaný zdravotnický prostředek, který se skládá z jemně mletých minerálů vulkanického původu. Kamenná moučka je pravotočivě magnetická a má unikátní složení obsažených minerálů. Schindeleho minerály jsou přírodním produktem a alternativou při mnoha zdravotních obtížích, resp. doplňkem ke konvenční medicíně.

Účinky kamenné moučky byly objeveny rodinou Schindele. Od roku 1985 ji těží ve vlastním lomu v Dolním Rakousku, rozemletí probíhá ve vlastním mlýně. Minerály jsou dodávány v práškové formě (v plechovkách)) a taky jsou plněny do vegetariánských/veganských kapslí. Minerály se neužívají jen vnitřně, ale také mohou být aplikovány ve formě koupelí, masky, zábalů.

Účinky:

Schindeleho minerály vedou ke zlepšení v široké škále obtíží.

„Léčivá hornina“ vyvolává pozitivní efekty při překyselení a zažívacích potížích. Revmatismus, dna, artróza jsou velmi rozšířené - v roce 2016 dokončená studie ukazuje znatelné vylepšení ukazatelů u revmatických onemocnění. Mnoho zákazníků také potvrdilo, že při diabetu typu II se jim zvýšila pohoda a pocítili pozitivní dopad na kvalitu života.

Vědecká uznání:

V roce 2011 byla provedena na univerzitě v Kolíně nad Rýnem pod vedením pana profesora Dr. med. Josef Beutha, vedoucího ústavu pro vědecké hodnocení přírodních léčivých postupů (Institut zur wissenschaftlichen Evaluation naturheilkundlicher Verfahren), observační studie s více než 100 osobami, které braly Schindeleho minerály. Pokud jde o kvalitu života a nálady v souvislosti s nemocí a příznaky revmatických onemocnění byla zkoumána účinnost, snášenlivost a zdravotní nezávadnost „Schindeleho minerálů. Potom byla provedena studie versus placebo, která potvrdila první výsledky.

Certifikace na zdravotnický prostředek následovala pak v dubnu 2017

Analýza Schindeleho minerálů:

Schindeleho minerály jsou kamenná moučka bohatá na minerály a stopové prvky. Potřebnost těchto látek pro zachování zdraví byla vědou vícekrát dokázána.

Je jasné, že všechny látky i ty nejdůležitější a nejzdravější užívané v přemíře škodí. Proto byla položena otázka možného předávkování některými minerály při užívání Schindeleho minerálů.

V jedné studii provedené v únoru 1994 bylo dokázáno, že složení a množství látek, obsažené v 6 g Schindeleho minerálů (odpovídá jedné čajové lžičce) při denním užívání , je zdravotně nezávadné.

V této studii bylo prozkoumáno, které látky a v jakém množství se rozpustí v žaludečních kyselinách a tak mohou být tělem přijmuty. Protože ne celé množství látek, které Schindeleho minerály obsahují může být tělem přijmuto, pouze ta část které se v žaludku rozpustí.

Analýza dokázala. že například jen 3,5 % hliníku je rozpustná a zbytek je vázán, z tohoto důvodu je při denní spotřebě 6 g mletých minerálů pozřeno hliníku jen nepatrné množství 6,48 mg , což odpovídá ca. 10% ADI-hodnoty (acceptable daily intake - přijatelná denní dávka). Hodnota ADI je světovou zdravotnickou oraganizací vědecky stanovené množství substance, která je při celoživotní denní spotřebě považována jako zdravotně akceptovatelná. Vzhledem k tomu je napříkald obsah hliníku v Schindeleho minerálech zdravotně nezávadný.

Na druhé straně je dodáván vysoký podíl železa (ca. 12 mg za denb). Toto množství odpovídá 85% denní potřeby železa. Proto je třeba se zříci současného užívání preparátů obsahujících železo zároveň se Schindeleho minerály.

Studie dále ukázala, že všechny ostatní látky obsažené v Schindeleho minerálech leží velice daleko pod ADI hodnotami. Tímto mohou být užívány Schindeleho minerály, v doporučené denní dávce také dlouhodobě, bez jakýhkoliv obav z předávkování minerály, stopovými prvky nebo těžkými kovy.

Pramen: Dr. Roger Kalbermatten, Phyto-Consulting

 
Ø mg/kg
Oxid křemičitý SiO2
64 - 69 %
Křemík Si
2246
Železo 
rozpustné v žaludečních kyselinách
Fe
4757
Draslík K
1453
Vápník Ca
1385
Hořčík Mg
1253
Sodík Na
166
Zinek Zn
15
Chrom Cr
10
Molybden Mo
< 0,5

 

Protože se jedná o přírodní produkt jsou zde uváděny pouze průměrné hodnoty.

Složení: minerální moučka, jemně mleté minerály 

Užívání:

Nasypejte 1x denně 6 g (odměrná lžička) přípravku do sklenice vody (200 ml), zamíchejte a vypijte.
 Po 28 dnech udělejte 3denní přestávku.

Oblasti použití:

Tento zdravotnický prostředek se používá k:

· zmírnění potíží zažívacího traktu při průjmech 
· zmírnění potíží při syndromu dráždivého střeva 
· podporuje čištění střev 
· váže endotoxiny
· váže mykotoxiny

Upozornění: Osoby, které trpí hemochromatózou (nadměrným ukládáním železa) nesmějí z důvodu vysokého obsahu železa Schindeleho minerály užívat.

Rozemleto podle lunárního kalendáře.

Návod k užívání:
Milá pacientko, milý paciente,
přečtěte si prosím pozorně tento návod k užívání, protože obsahuje důležité informace o tom, co musíte dodržovat při užívání tohoto zdravotnického prostředku. S případnými dotazy se obraťte se na svého lékaře nebo lékárníka.
Schindeleho minerály® jsou jemně mletá minerální moučka s vysokou adsorpční schopností.

Důležitá upozornění:

Schindeleho minerály® nesmíte užívat, jestliže jste již v minulosti citlivě reagovali na léčivou hlínu/minerální moučku, trpíte stenózou pyloru nebo docházíte na dialýzu. Schindeleho minerály® nesmíte rovněž užívat u těžkých poruch funkce ledvin.

Silnější průjmy s krví a hleny ve stolici a s křečemi v břiše, a rovněž průjmy, které trvají déle než 3 dny, mají zpravidla vážné příčiny a musí je vyšetřit lékař. V takovýchto případech nesmíte užívat Schindeleho minerály® bez předchozí konzultace s lékařem.

Mezi užíváním přípravku Schindeleho minerály® a jiných léčiv dodržujte odstup nejméně 2 hodiny.

Schindeleho minerály® nesmějí užívat děti mladší 12 let a těhotné a kojící ženy. Osoby, které trpí hemochromatózou (nadměrným ukládáním železa) nesmějí užívat Schindeleho minerály® z důvodu vysokého obsahu železa.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: