Tea Tree Oil 60 kapslí

3567
2 hodnocení

 Není lék ani náhrada pestré stravy


  • (> 5 ks) Skladem
179 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
 

Je nejsilnějším přírodním antiseptikem (antisepse – schopnost ničit choroboplodné zárodky jako jsou bakterie, viry a plísně) - má silnou schopnost pronikat do poškozených tkání a jeho účinnost se zvyšuje v přítomnosti krve a v zanícených ranách

Kapslovaný přípravek Tea Tree oleje je užitečný všem, kteří ho potřebují užívat vnitřně. Oproti TTO oleji používaném zevně má tento olej sníženou jednu jeho složku zvanou Terpin 4 pod 15% a druhou zvanou Cineol zvýšenou nad 30%. Tím je umožněno jeho bezpečné vnitřní používání nezpůsobující alergii na tento olej. 

Složení: 1 kapsle obsahuje 60 µl čistého 100% přírodního Tee Tree oleje certifikované kvality a extra panenský olivový olej.

Dávkování: jako podpůrný prostředek při všech těchto obtížích je vhodné brát 3 x 2 kapsle asi 10 minut před jídlem a trochu zapít pitnou vodou. Druhé balení je vhodné pak užívat v množství 3 x 1 kapsli 10 minut před jídlem a trochu zapít. Při začínající chřipce a nachlazení užívejte 2 kapsle po 4 hodinách první den, 3 x 2 kapsle druhý den a dále dle situace 3 x 2 kapsle nebo 3 x 1 kapsli do vymizení příznaků. Při opakujících se zánětech močových cest doporučujeme po přeléčení a odeznění příznaků užívat ještě dvě kapsle na noc po dobu několika dnů až týdnů.

Upozornění: nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do tří let a těhotné ženy.

 

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Jako zdroj informací poslouží soukromé informační stránky.

Balení: 60 kapslí