TML Viprosal - mast s hadím jedem 50 ml

Viprosal B je lokální přípravek na pokožku v oblasti kolen, ramen, zad a svalů.


  • Objednáno
189 Kč
Kategorie: Léčivé masti, krémy a oleje
Položka byla vyprodána...
 

1g masti obsahuje 0,05 IU jedu Vipera berus, 30 mg kafru, 30 mg terpentýnové silice a 10 mg kyseliny salicilové.

Složení: Aqua, Petrolatum, Cetearyl Alcohol, Camphor, Paraffin, Turpentine, Glycerin, Sodium Cetearyl Sulfate, Salicylic Acid, Sodium Chlodide, Viper Venom.

Použití: naneste 5 - 10 g (1 - 2 čajové lžičky) masti na postiženou část těla a jemně vetřete do pokožky. Maximální množství pro jednu aplikaci nesmí překročit 20 g masti na celý povrch těla. V závislosti na povaze a intenzitě bolesti můžete použití opakovat jednou nebo dvakrát denně až do vymizení příznaků.

Viprosal B nesmí být používán v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku, na poškozenou kůži nebo na kůži postiženou vředy, kožním onemocněním a kožními lézemi. V případě akutní tuberkulózy, onemocnění srdce nebo oběhového systému mozku, závažných onemocnění jater nebo ledvin nebo zvýšeného rizika křečových žil je třeba se použití masti vyvarovat. Kvůli riziku závažného podráždění se mast nesmí používat kolem očí a sliznice. 

Nepoužívejte tento přípravek, jestliže jste těhotná nebo kojíte. S použitím tohoto přípravku u dětí a dospívajících nejsou dostatečné zkušenosti, proto se používají u těchto věkových skupin nedoporučuje.

V případě individuální přecitlivělosti (alergie) na některou ze složek masti se může vyskytnout svědění, otoky nebo kopřivka. V takovém případě se doporučuje přerušit používání masti a její opláchnutí z pokožky. Aby se předešlo těmto nežádoucím účinkům, je doporučeno provést před použitím test citlivosti pokožky nanesením malého množství masti na kůži. Zarudnutí a pocit tepla na povrchu kůže během použití je očekávaný účinek masti. Pokud je tento účinek příliš intenzivní, přeruště používání masti a kontaktujte lékaře.

Výrobce: Tallinna Farmaatsiatehase AS. Tondi 33, 11316 Tallinn, Estonsko.

Obsah: 50ml

 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: