Weleda Opuncie hydratační oční gel 10 ml

Intenzivní hydratace citlivého očního okolí.


  • (2 ks) Skladem
369 Kč
Kategorie: Péče o oční okolí
 

Hydratační, rychle se vstřebávající gel s opuncií a aloe vera efektivně zmírňuje známky únavy a příjemně osvěží. Hydratační, rychle se vstřebávající gel efektivně zmírňuje známky únavy, které jsou nejvíc vidět kolem očí. Zabraňuje tvorbě jemných vrásek způsobených dehydratací pokožky.

Oční gel je bez parfemace, je dermatologicky testovaný a je vhodný i v případě, že nosíte kontaktní čočky. Díky kuličkovému aplikátoru se skvěle nanáší.

Když Weleda hledala ideální zdroj opuncie pro své produkty, zkoumala hned několik vzorků z různých koutů světa, přičemž bdala zejména na aspekty organického pěstování a poměr účinných látek. Nejlépe vyšel zdroj právě z Mexika, kolébky opuncie.

Aktuálně Weleda odebírá opuncii z oblasti Jalisco - zde je zajištěno velmi kvalitní organické pěstování, navíc filozofie farmy je totožná s tou Weledy. Sami se starají o biodiverzitu, zdraví půdy (speciální hnojiva, zaorávání travin apod.), pěstují jiné druhy kaktusů jako krmivo pro mezofaunu nebo například vysazují jehličnaté stromy bez jakéhokoliv zisku, pouze z vlastní iniciativy jako prevenci erozí a zlepšení biodiverzity/zalesňování.

Švýcarská farmaceutická společnost Weleda se ve všech fázích výroby snaží o ekologickou udržitelnost. Disponuje vlastními zahradami léčivých rostlin a také zařízeními pro extrakci rostlinných složek. Její motto je „v souladu s člověkem i přírodou“. U výrobků můžeme najít certifikaci Natrue a Vegan.

Složení: Voda, alkohol, glycerin, aloe Vera, olej z pšeničných klíčků, glyceryl oleát, betain, xanthanová guma, extrakt kůry modřínu, extrakt z opuncie, extrakt kořenů listnatce ostnitého, okurkový extrakt, destilát vilínu virginského, kyselina citrónová, hydrolyzovaný pšeničný protein, glyceryl kaprylát

Použití: Jemně naneste pod oči.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: