Vakos XT Antiveš 250 g

ČISTĚ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVEK NA LIKVIDACI VŠI DĚTSKÉ


  • (1 ks) Skladem
239 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
 

Veš dětská je postrach každého dětského kolektivu! Přípravek ANTIVEŠ je vyroben výhradně ze surovin rostlinného původu a tím je maximálně šetrný k citlivé pokožce dětské hlavy. Glycerin i gerániová silice, obsažená v přípravku umožňují opakovanou aplikaci bez rizika podráždění nebo alergických reakcí. 

Přípravek likviduje vši ve všech vývojových stádiích - hnidy, nymfy i dospělé vši tím, že je zcela a bezprostředně po aplikaci vysuší. Také má preventivní účinky a odpuzuje vši.

Způsob použití: Před použitím protřepejte. Poté sejměte kryt dávkovače a opakovaným stlačováním tlačítka opatrně a pečlivě naneste na veškerou pokožku hlavy porostlou vlasy. Při aplikaci chraňte oči. Po ukončení aplikace přípravku nasaďte na lahvičku opět kryt rozprašovače. Doba působení je 2 až 5 hodin, za dalších 8-10 hodin se doporučuje aplikaci ještě jednou opakovat.

Prevence: přibližně dva dny veš přípravek z pokožky „cítí“, je tedy vhodné při oznámení výskytu vší, použít přípravek preventivně. Mezi další zásady prevence patří:

  • Sledovat pokožku hlavy dítěte pravidelně – veš na vlasu není vidět, je třeba použít hřeben a rozdělovat vlasy na pěšinky až k pokožce
  • Do kolektivu dětí učesat holčičkám culík a cop, zamezit poletujícím vlasům (veš přelézá z vlasu na vlas – neskáče, není to blecha), největší riziko jsou volně rozpuštěné vlasy
  • Nevyměňovat si sponky, čepice, polštářky atp. (na oděvu, bez přísunu potravy veš přežije poměrně málo času cca 2hodiny, ale raději se uvádí až 24 h)
  • Chycení vší není otázkou hygieny a není to žádné stigma! Je třeba ihned informovat učitele a zabránit dítěti kontakt „hlavy na hlavu“ s ostatními dětmi (jsou-li vlasy pevně staženy, není důvod, aby jiné dítě veš chytlo)

Upozornění: Přípravek je vyroben výhradně ze surovin rostlinného původu a je maximálně šetrný k pokožce vlasové části hlavy. Přesto zabraňte kontaminaci očí a rtů. Vlastnosti uvedeného výrobku splňují základní požadavky dle NV č. 336/2004 Sb., v platném znění a uvedených technických norem a předpisů. Za podmínek obvyklého, výrobcem určeného použití je výrobek bezpečný. Vlastnosti, typ, charakter a parametry přípravku vyhovují účelu použití a jsou v souladu se současnými odbornými poznatky.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: