Befungin extrakt z čagy 100ml

Befungin extrakt z čagy


  • (1 ks) Skladem
479 Kč
Kategorie: Pro zdraví
Účinky: Imunita a obranyschopnost, Antioxidanty
 

Befungin představuje extrakt z Rezavce šikmého (lidově nazývaného čaga). Rezavec šikmý je choroš, který roste nejčastěji na břízách. U nás je poměrně vzácný. Hojně roste na Sibiři. Obsahuje řadu biologicky aktivních látek jako polysacharidy, kyselinu čagovou, organické kyseliny, steroidy, melanin, z prvků mangan, kobalt a další. Díky tomu má velmi příznivé účinky na obranyschopnost organismu a vyznačuje se antioxidačním efektem.

Dávkování a způsob užití: Roztok se připraví rozmícháním 3 lžiček Befunginu ve 150 ml převařené vlažné vody. Z tohoto roztoku se užívá 1 polévková lžíce 2-3x denně 30 minut před jídlem. Přípravek se doporučuje užívat 3-5 měsíců.

Složení: Voda, rezavec šikmý - čaga, alkohol 9,47%. Obsahuje řadu biologicky aktivních látek jako polysacharidy, kyselinu čagovou, organické kyseliny, steroidy, melanin, z prvků mangan, kobalt a další.

Důležité upozornění Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při nesnášenlivosti na jednotlivé složky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Před upotřebením důkladně protřepat.

Výrobce: TML A.S.

Značka: TML

Držitel rozhodnutí: TML A.S.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: