JML Kloub 3000+ 62 tbl.

Komplexní vícesložkový přípravek určený k maximální péči o funkci kloubů, jejich výživu a revitalizaci v účinné denní dávce.


  • (1 ks) Skladem
419 Kč
Kategorie: Pro zdraví
Účinky: Klouby, Vitaminy, minerály a stopové prvky
 

Stárnutí organismu s sebou nese řadu změn, mimo jiné významnou ztrátu obsahu vody ve tkáních. Zcela zřetelný je tento fakt na kůži, jako typický rozvoj vrásek. Aniž tento stav vnímáme, postihují podobné změny i ostatní tkáně včetně kloubů a jejich chrupavek. Jelikož chrupavka představuje hlavní část kloubu, která je odpovědná za jeho hladkou a nebolestivou činnost, bývá její poškození (stárnutím, nadměrnou zátěží, úrazem) hlavní příčinou kloubních potíží. V kombinaci s osteoporózou – metabolickým onemocněním, pro nějž je typický úbytek kostní hmoty a postihuje zejména starší ženy, se pohybové potíže ještě zvýrazňují.

JML kloub 3000+ patří mezi přípravky nové generace obsahující některé přirozeně se vyskytující složky chrupavek. Jedná se o speciální směs MSM 1000mg, glukosamin sulfátu 1500 mg a chondoitin sulfátu 500 mg v ideálním poměru jednotlivých složek i celkové denní dávky. Tato směs je navíc obohacena olejem z brutnáku lékařského.

Doba užívání:
1–2 tablety denně po dobu 2 měsíců, potom vysadit a opakovat 2 – 3 x ročně.

V případě potřeby lze 2 tablety denně, nejlépe ráno a večer po dobu 2–3 měsíců, potom vysadit a opakovat 2–3 x ročně.

Kontraindikace:
Přecitlivělost na jednotlivé složky, těhotenství, opatrnost je třeba u kojících žen, Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: