Pharma Activ Cranvita šťáva z brusinek s výt. z petržele 500 ml

K podpoře správné funkce močových cest a ledvin.


  • Objednáno
189 Kč
Kategorie: Pro zdraví
Účinky: Ledviny a močové cesty
Položka byla vyprodána...
 

CRANVITA je doplňkem stravy, který obsahuje šťávu z brusinek s přidáním výtažku z kořene petržele. Šťáva je získávána ze speciálně vybíraných plodu brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon). Moderní metodou pasterizace je dosaženo zachování vlastností čerstvé šťávy z brusinek. Přidaný výtažek z kořene petržele zahradní (Petroselinum sativum) má příznivý vliv na správnou funkci ledvin.

Složení: šťáva z plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon),výtažek z kořene petržele zahradní (Petroselinum sativum)*. Vyrobeno ze zahuštěné šťávy. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

Dávkování: Dospělí: 30 ml (2 lžíce) denně. Děti od 3 let: 15 ml (1 lžíce) denně. Před použitím protřeste. V denní dávce 30ml: šťáva z plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon)29,82ml, výtažek z kořene petržele zahradní (Petroselinum sativum)* 0,18ml/180 mg. V denní dávce 15ml: šťáva z plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon)14,91ml, výtažek z kořene petržele zahradní (Petroselinum sativum)* 0,09ml/90 mg.

Upozornění: Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření udržujte lahvičku řádně uzavřenou v ledničce max. 35 dní!

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: