Biopurus Cedrový olej BIO 100ml

Olej se sibiřského cedru v minulosti nazývali lékem na 100 nemocí.

Cedrový olej BIO 100% za studena lisovaný.


  • (1 ks) Skladem
599 Kč
Kategorie: Zdravá výživa
Účinky: Imunita a obranyschopnost, Povzbuzení a vitalita, Alergie, Detoxikace a čištění organismu, Cholesterol, Dýchací cesty, Stres a vyčerpání, Nervový systém & koordinace
 

Léčivá schopnost kvalitního cedrového oleje nemá v přírodě analogii. Je koncentrátem vitamínů, minerálů, bílkovin a dalších látek potřebných pro život. Například obsahuje více jódu jak výrobky z rybího tuku, obsahuje více hořčíku jak jiné dosud známé přírodní produkty. Zastoupeno je 19 aminokyselin, komplex vitamínů skupiny B, vitamíny A, D, obsah vitamínu E je pětinásobný oproti olivovým olejům. Cedrový olej je vyvážený svým obsahem mastných kyselin omega 3, omega 6, omega 9, je také bohatým přírodním zdrojem kyseliny listové, ta hraje zásadní roly při ochraně genetického materiálu, řídí normální proces dělení DNA a chrání buňky před mutacemi.

Popis:

Cedrový olej BIO 100% za studena lisovaný. Sběr a výroba: Pravá síla cedrového oleje se projeví, pokud je olej získávaný správným způsobem. Šišky netřeba srážet násilím. Sbírají se jen zralé šišky, spadlé větrem. Ořech získaný po oloupání je potřeba vylisovat nejpozději do 3 měsíců. Při vymačkání nedopustit, aby se jádra dotýkaly kovu. Také olej se vůbec nemá dotknout kovu.   

Způsoby použití: Vysoká účinnost je při užívání 1 polévkové lžíce cedrového oleje denně při východu slunce. Může se užívat také v průběhu dne, ne v noci. 1 čajovou lžičku 30 - 60 minut před jídlem, 2 krát až 3x denně, užívat v délce 40 až 60 dní. Pak udělat přestávku. S polykáním nespěchejte, nechte olej v ústech rozplynout. Olej má příjemnou oříškovou chuť, můžeme ho přidávat do salátů. Lžička nesmí být kovová.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: