Phytos Ylang Ylang extra 100% esenciální olej 5 ml

Zklidňuje a harmonizuje, snižuje krevní tlak, má afrodiziakální účinky.


  • (1 ks) Skladem
139 Kč
Kategorie: Aromaterapie
Účinky: Duševní pohoda, Nespavost a poruchy spánku, Afrodiziakum
 

Esenciální olej Ylang Ylang se získává destilací nádherných žlutých květů vysokého stromu Cananga odorata, rostoucího na Madagaskaru, Filipínách a Sumatře. Olej nazývaný Kananga se získává z ostatních částí rostliny, má tedy shodné vlastnosti s Ylang Ylangem. Kvalita tohoto oleje velmi závisí na času sběru květů, nejlepší je ranní sběr a z toho pochází náš extra olej.  Je antidepresivní a afrodiziakální, snižuje nervové napětí a krevní tlak. Pečuje o všechny typy pleti, zejména o suchou a mastnou. Ylang Ylang je vhodný při léčbě akné.

Esenciální olej Ylnag Ylang prochází několika fázemi parovodní destilace. Z první asi dvouhodinové fáze destilace je získán esenciální olej Ylang Ylang extra, který má silné exotické květinové aroma podobné jasmínu.. Tento olej se shromažďuje jako první a protože má vysokou hustotu je nejvhodnější pro použití v parfumerii.

VŮNĚ: Bohatá, Intenzivní, Květinová, Sladká

Upozornění: Nepoužívejte Ylang ylang ve vyšších dávkách, má silnou sladkou vůni a příliš velké množství by mohlo vyvolat zvracení a bolesti hlavy.

Země původu: Indonésie

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: