TCM Herbs Nápoj čínských mudrců 100 g

Nápoj čínských MUDRců  detoxikuje organismus a vylučuje z těla toxiny a usazeniny.

Navíc neosahuje lepek!


  • (3 ks) Skladem
500 Kč
Kategorie: Pro zdraví
Účinky: Hubnutí, Trávení a detoxikace, Detoxikace a čištění organismu
 

Nápoj čínských MUDRců je směs tradiční čínské medicíny, kde je z 90 % zastoupena slzovka obecná a z 10% kůra mandarinky.

Doporučujeme zařadit do jídelníčku slzovku obecnou, která je z 90% zastoupena v Nápoji čínských MUDRců, například jako přílohu k jídlu.

Působení nápoje dle tradiční čínské medicíny (TCM) 

- posiluje slezinu PI QI XU a vylučuje vlhkost SHI

- vylučuje hlen TAN a odstraňuje blokády YU

- ochlazuje horkost RE a vylučuje horké toxiny RE DU

- posiluje energii Qi ledvin a plic

- reguluje energii QI a harmonizuje střední ohniště

Hlavní zaměření směsi

detoxikace-čištění organismu, metabolismus, trávení, kontrola tělesné hmotnosti.

Výjimečnost slzovky spočívá v posilování organismu (ledviny, sleziny, plíce), aniž by přitom „spalovala vlastní rezervy uložené v ledvinách“ a současně vylučuje škodliviny z organismu (horké toxiny, vlhkost a hlen). V podstatě je to ideální snídaně pro dnešního člověka, který potřebuje posilovat svůj organismus (bez vedlejších účinků) a současně z těla vylučovat nežádoucí usazeniny (z uzenin apod.), dnešním moderním žargonem tzv. detoxikovat, harmonizovat a tonizovat. Pro čínský pojem vlhko a horko SHI RE se v současné době užívají termíny jako nadbytek volných radikálů, překyselení organismu, zanesení organismu apod.

Z HLEDISKA ZÁPADNÍ MEDICÍNY:

má Slzovka vysoký obsah zejména betakarotenu, vitamínu C, draslíku, kalcia, hořčíku, železa, mědi, manganu, fosforu a zinku, a to v té nejlépe vstřebatelné a zpracovatelné podobě. Semena obsahují přes 10 % vody, 52 % škrobu, přibližně 18 % bílkovin a 7 % tuku. Obsahují také menší množství vitamínů skupiny B.

Doporučené dávkování

Doporučená denní dávka je  4 gramy tj. 4 odměrky (4 g) 1 x denně , nejlépe jako první nápoj po ránu (místo čaje či kávy k snídani). Koncentrovaný prášek se zalije 2 dcl horké vody. Po pečlivém rozmíchání se teplý popíjí k jídlu. Přes den pak je vhodné popíjet nefermentovaný zelený čaj. Děti do 12 let užívají poloviční dávku.

Složení

Slzovka obecná-semeno, Mandarinka obecná-perikarp pečený

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné ženy a jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Cena za měrnou jednotku (10 ): 45,00 Kč

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KP Avatar autora | 27.2.2023
Boží pomoc