Bylinné kapky Krvetvorba tinktura 50 ml

Krvetvorba (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky).


  • (3 ks) Skladem
159 Kč
Kategorie: Bylinné kapky
Účinky: Krevní oběh
 

Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro harmonizaci krvetvorby (krevního obrazu).

Složení: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - Ashwagandhá - vitánie snodárná (Withania somnifera), kustovnice čínská (Lycium chinense), divizna velkokvětá  (Verbascum densiflorum).

Nejčastější nemocí krvetvorby bývá anemický syndrom. Převážně se jedná o pokles počtu červených krvinek a nedostatek červeného krevního barviva - hemoglobinu (chudokrevnost - anémie). Právě pro úpravu tohoto stavu je směs předurčena. Vhodné je použití i při nedostatku krvinek bílých.  Kořen ashwagandhá působí jako adaptogen a imunomodulátor, upravuje tvorbu červených i bílých krvinek - harmonizuje krevní obraz. Podobným způsobem působí i plody kustovnice čínské. Navíc obsahují karotenoidy, betain i germanium s protirakovinným působením. Nejnovější výzkumy květu divizny ukazují na přítomnost antivirových látek a látek, které brání reprodukci cizorodých proteinů v lidských buňkách. Výtažek z divizny zvyšuje funkci sleziny a brzlíku, čímž sekundárně dochází ke zlepšení stavu nejenom sliznic a imunitního systému, ale také procesu krvetvorby. Bílé krvinky zrají především v kostní dřeni a brzlíku. Při jejich nedostatku či špatné funkci může docházet k vážným imunitním či autoimunitním onemocněním. Slezina slouží jako krevní filtr, rezervoár krve a také se podílí na recyklaci železa. 

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JL Avatar autora | 28.7.2020
Potřebuji zaslat kapky na krvetvorbu