Bylinné kapky Meduňka - kapky Duše rostlin (tinktura) 50 ml

  • 1 z 2

Meduňka (tinktura z živých léčivých rostlin - kapky Duše rostlin).


  • (2 ks) Skladem
179 Kč
Kategorie: Bylinné kapky
Účinky: Nespavost a poruchy spánku, Relaxace, Nervové vypětí, Trávení
 

Meduňka (tinktura z živých léčivých rostlin - kapky Duše rostlin). Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny meduňky lékařské pro pozitivní náladu a dobrý spánek,  pro normální funkce dýchacího systému a pro normální trávení u potíží vzniklých z psychických důvodů. Podíl živé rostliny na celkovém obsahu rostlin: 67%.

Meduňka lékařská (Melissa officinalis, čeleď hluchavkovité -  Lamiaceae, SK: Medovka lekárska) pomáhá klidu žaludku a střev a bušení srdce nervového původu. Je vhodná při nespavosti, úzkosti a nervovém vyčerpání. Pomáhá po prožitém stresu či šikaně na pracovišti či ve škole - tlumí následný kolotoč myšlenek.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Antioxidant. Normální funkce dýchacího systému. Kognitivní a duševní zdraví. Pozitivní nálada - relaxace – spánek. Normální trávení. Normální činnost oběhové soustavy. Hormonální rovnováha.

Složení: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivá rostlina meduňka lékařská.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Cena za měrnou jednotku (10 ml): 35,8 Kč

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: