Pleva Svíčka ze včelího vosku - Sada 4 svíček na advent - 1 kus

  • 1 z 3

Svíčka ze včelího vosku.

• sada 4 svíček ze včelího vosku
• ideální na adventní věnec
• výška 6,7 cm šířka 4 cm


  • (1 ks) Skladem
269 Kč
Kategorie: Ekodomácnost
 

„Vánoční a adventní čas by se bez svíček neobešel, jejich plamínky přinášejí tu pravou pohodovou, útulnou atmosféru a teplo domova. Motané svíčky ze včelího vosku jsou ručně vyráběné, každý kus je originál. Ozdobte si svůj adventní věnec voňavými svíčkami z vosku od pilných včeliček. Zažehněte si u vás doma vánoční náladu!“

Adventní věnec

Slouží k symbolickému odpočítávání čtyř týdnů adventu - doby příprav na Vánoce. Je to krásná tradice: každý týden se alespoň na malou chvíli zastavit a vzpomenout si jaké to je těšit se na Vánoce...

Tato sada obsahuje čtyři voňavé motané svíčky ze včelího vosku. Každá svíčka je vysoká 6,7 cm a široká 4 cm, ideální právě na adventní věnec.

Velkou výhodou stáčených svíček je to, že při hoření vosk svíčky zatéká do jejího pórovitého vnitřku. Při hoření včelího vosku se navíc uvolňuje příjemné medové aroma.

Včelí vosk se již ve starověku ukázal jako mimořádně vhodný materiál pro výrobu svíček, svíčky z něj vyráběli staří Egypťané již v době 3000 let před naším letopočtem. Včelí vosk však byl vždy hodně drahý a těžko dostupný, svíčky ze včelího vosku proto vždy patřily mezi velmi luxusní zboží.

Jak navodit správnou atmosféru? Představte si, že přijdete domů z práce po celém dni utahaní. Vejdete do dveří a celá místnost je ozářená příjemným světlem svíček. A ta vůně včelího vosku…hmm jak ta je omamná…V koupelně na vás čeká napuštěná vana s příjemně teplou vodou a bohatou pěnou. Celý natěšení jdete do vany a pak spatříte skleničku lahodné medoviny. Vaše smysly se uklidní, stres opadne a vy si připadáte jako v ráji.

Svíčky na adventním věnci mají svá jména

• Svíčka, která se zapaluje první adventní (železnou) neděli se jmenuje Naděje.
• Druhou adventní (bronzovou) neděli se zapaluje svíčka jménem Mír.
• Svíčka zapalovaná třetí adventní (stříbrnou) neděli se jmenuje Přátelství.
• A čtvrtou adventní (zlatou) neděli se rozhoří svíčka jménem Láska.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: