Nupreme Premuim kolagen peptides + vitamín C, kyselina hyaluronová a biotin 205g

Vedle dostatečného přirozeného pohybu myslete proto i na výživu pro své klouby, vazy, šlachy, vlasy i pokožku.


  • (2 ks) Skladem
399 Kč
Kategorie: Ostatní doplňky stravy
Účinky: Klouby, Vlasy, kůže, nehty
 

Zkoušíte jednu kosmetickou značku za druhou, a stále s kvalitou pleti nebo vlasů nejste spokojená? Občas cítíte, že rozhýbat ztuhlé tělo je čím dál náročnější? Sem tam se ozve píchání v koleni? A ani loket se po loňském úrazu ještě úplně dokonale nezahojil?
Vypadá to, že je nejvyšší čas začít naslouchat svému tělu. Jednoduše si teď říká o více stavebních kamenů k tvoření nové, zdravé, pevné i pružné tkáně.

Kolagen - tak obyčejný, a přitom nenahraditelný.
Málokterá látka vyvolává už po desítky let tolik otázek. Jednou se objeví nová, zaručená informace o lepší účinnosti toho nebo onoho druhu. Jaký poměr kolagenu I. nebo II. typu je ideální? A je lepší kolagen “mořský”, a nebo ten z tlačenky?

A ten jeden velký stavební kámen = kolagen jsme vám rovnou rozložili ještě na menší “kostičky”: ty se po spolknutí rovnou vstřebávají, složitou práci rozštěpení veliké molekuly kolagenu jsme udělali už v předstihu při procesu výroby, “rozdrobený” kolagen proto nezatěžuje vaše trávení, pro organismus je tedy maximálně využitelný.
A jen pro úplnost - tyhle “kostičky” se označují jako kolagenní peptidy.
Proč kombinace s Vitamínem C?
Ani ten nejlepší kolagen ale sám o sobě nestačí. Přidaný vitamín C usnadňuje našemu tělu jej správně vstřebat a dále s ním hospodařit.

Proč kyselina hyaluronová?
Pro skutečné rozhýbání celého těla (a taky rozvlnění zdravě lesklých vlasů) potřebujeme dodat našim tkáním také pružnost. Proto jsme do komplexu přidali také legendární kyselinu hyaluronovou. Podobně jako houba i tato látka dokáže nasát velké množství vody a tím zvláční. Hydrataci pokožky, chrupavek i dalších tkání tak efektivně obnovuje a dlouhodobě udržuje.

Proč Vitamín B7?
Čtvrtou aktivní látkou je biotin, vitamín B7. Ten vedle svého blahodárného účinku na zdraví pokožky a vlasů, navíc pohladí i vaše pocuchané nervy.

Dávkování: 1 x denně 2 odměrky (8,2 g) rozmíchejte v 250 ml chladné neperlivé vody a vypijte.

Složení:

Peptan B 2000 (hydrolyzovaný hovězí kolagen)
Vitamín C (kyselina L-askorbová)
Kyselina hyaluronová
Vitamín B7 (biotin)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: