SUPERIONHERBS BetaGlukan MaxCell 90 KAPSLE

Extra účinný přírodní betaglukan s mimořádně vysokou čistotou.


  • Vyprodáno
480 Kč
Kategorie: Ostatní doplňky stravy
Účinky: Imunita a obranyschopnost, Nachlazení a viróza
Položka byla vyprodána...
 

Betaglukan MaxCellTM SuperionherbsTM je vysoce účinný přírodní ß-1,3/1,6 D-glukan zpracovaný špičkovou technologií o čistotě min. 80 % a doplněný o Acerolu a resveratrol z křídlatky japonské. Tyto složky díky synergii výrazně zvyšují účinnost základní složky. Za posledních dvacet let patří glukany mezi nejvíce studované imunomodulátory. Betaglukan je unikátní přírodní komplexní polysacharid. Získává se moderními technologickými postupy z buněčných stěn kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Důležitým ukazatelem účinnosti betaglukanu je stupeň čistoty. Každé procento čistoty výrazně zvyšuje účinnost. Výzkumy ukazují, že je vhodné betaglukan podávat společně s vitaminem C a resveratrolem.

Betaglukan

V celé živočišné říši dosud nebyl nalezen biologický druh, který by byl vůči stimulačním účinkům glukanu rezistentní. Tento fakt dále podporuje tvrzení o prospěšné funkci beta glukanů, neboť biologické aktivity glukanů jsou pravděpodobně obecným biologickým jevem, který se objevil již velmi dávno. Betaglukan je unikátní přírodní komplexní polysacharid, schopný podporovat obranné reakce organismu. I když jsou biologické účinky glukanu známé již delší dobu, vědci se na něj soustředili až od poloviny minulého století. Ale stálo to za to. Více než padesát let výzkumu a tisíce studií prováděných mimo jiné na universitách v Harvardu, Bayloru, Tulane a Kentucky prokázaly, že denní konzumace beta glukanu optimálně stimuluje makrofágy a výsledkem je silný obranný systém.

Dávkování:
- při zdravotních problémech: 3 kapsle denně do odstranění problémů
- při preventivním užívání: 1 kapsle denně
- kapsle užívejte na lačno (min. 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodou
 
Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.
 
Složení: 420 mg ß-1,3/1,6 D-glukan, 50 mg Acerola, 15 mg resveratrol, 100% čisté extrakty, neobsahuje plnidla ani konzervační látky
HPMC rostlinné tobolky – vhodné pro vegetariány a vegany

Balení: 90 kapslí x 485 mg, tj. 43,7 g
(balení vystačí na 3 měsíce užívání)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: