SUPERIONHERBS MTS GUARD®- Bergamot Phytosome®, 90 KAPSLE

  • 1 z 3

MTS GUARD® je kombinace extraktu z bergamotu a fosfolipidů vhodná pro prevenci vzniku a rozvoje metabolického syndromu.


  • (2 ks) Skladem
840 Kč
Kategorie: Ostatní doplňky stravy
Účinky: Cholesterol
 

Bergamot (Citrus bergamia) je voňavé ovoce velikosti pomeranče, barvou podobné citronu. 80 % světové produkce se pěstuje v jižní Kalábrii v Itálii. Bergamotové silice jsou základem chutě a vůně čaje druhu Earl Grey. V bergamotu byla nalezena řada fytochemikálií včetně brutieridinu a melitidinu a dalších flavonoidů, flavonů O-glukosidů a C-glukosidů. Řada studií potvrdila, že polyfenoly z bergamotu působí mimo jiné na funkci AMPK a pankreatické esterhydrolázy cholesterolu (pCEH). AMPK je hlavním regulátorem buněčné a celotělní homeostázy energie. Jedná se o energetický senzor, který koordinuje metabolické dráhy, především metabolismus lipidů a sacharidů.

MTS GUARD® Phytosome® Power Complex je patentovaná forma bergamotu navázaného na komplex fosfolipidů s klinicky prokázanou zvýšenou vstřebatelností a biologickou dostupností. Patentovaná technologie Phytosome® do fosfolipidového přípravku zabuduje komplex bergamotových polyfenolů a flavonoidů. MTS GUARD® zachovává stejný, jedinečný fytochemický profil přírodní bergamotové šťávy a jedné z jejích účinných složek – bergamjuicinu.

Phytosome® technologie zvyšuje využitelnost bergamotu o více než 250 % oproti standardním extraktům bergamotu.

Metabolický syndrom (MTS)

Metabolický syndrom se vyvíjí v čase u jedinců s genetickou predispozicí při nevhodném životním stylu, tj. při nadměrném energetickém příjmu a nedostatečné pohybové aktivitě. Mezi indikátory MTS patří abdominální obezita, hladina cholesterolu, triglyceridů a inzulínová rezistence.

Balení: 90 kapslí x 500 mg čistá hmotnost extraktu 45g

100% čistý extrakt, neobsahuje plnidla ani konzervační látky.

Rostlinné tobolky – vhodné pro vegetariány a vegany

Použití: kapse užívejte nejlépe s jídlem a dostatečně zapijte

Dávkování: 2 kapsle denně.

Upozornění: Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: