Shuya Health Denní vložky, 10 ks

Denní menstruační vložky Shuya Health ze 100% jemné bavlny.


  • (2 ks) Skladem
119 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
 

Shuya Health jsou unikátní menstruační vložky vyrobené z čistě přírodních materiálů tak, aby co nejvíce zpříjemnily vaše dny. Mají výjimečné antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti, posilují imunitní systém a zlepšují látkovou výměnu. Díky tomu nenarušují přirozeně kyselé složení sliznice a pomáhají udržovat pH, které je pokožce vlastní.

Abyste se během dne cítila maximálně chráněná, obsahují vložky Shuya Health křidélka, která brání před ušpiněním vašeho oblečení. Velmi praktické jsou také rozměry (24 cm), které zajistí komfort a pohodlí během celého dne.

Menstruační vložky a intimky Shuya Health obsahují tři unikátní a patentované technologie. 

Anionty (záporně nabité molekuly) posilují imunitní systém, působí antibákteriálně a eliminují vznik plísní. Výsledkem je příjemný pocit svěžesti a čistoty. Aktivní kyslík zvyšuje propustnost a cirkulaci vzduchu přes menstruační vložku, takže pokožka intimních partií může konečně lehce dýchat. Dlouhovlnné ultrafialové záření FAR-IR pomáhá zlepšovat stav krve tím, že ji čistí a zamezuje slepování krvinek.

Vložky Shuya Health oproti běžně dostupným vložkám a tampónům neobsahují žádnou zbytečnou chemii. Jsou vyrobeny ze 100% jemné bavlny a dalších čistě přírodních látek včetně ekologického lepidla. Nezatěžují tak vaše tělo, a protože jsou navíc snadno rozložitelné, tak ani životní prostředí. 

Použití: Před použitím si důkladně umyjte ruce. Vhodné pro každodenní použití.

Složení: Netkaná textilie, netkaná látka, SAP a PE prodyšný materiál

Upozornění: V případě zvýšené citlivost přestaňte vložky používat. Po použití je vyhoďte na určené místo a nesplachujte do záchodu.

Skladování: Udržujte na suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření, vysokým teplotám a vlhkosti.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: