TB LYOFILIZOVANÉ PERLY KYSELINY HYALURONOVÉ 30 KS

Lyofilizované perly kyseliny hyaluronové.


  • (1 ks) Skladem
1 595 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
 

Věděli jste, že už ve čtyřiceti máte jen 50% kyseliny hyaluronové v kůži oproti tomu, když Vám bylo dvacet? Kyselina hyaluronová je velmi důležitá molekula, která pleť přirozeně hydratuje a zároveň aktivuje produkci vlastního kolagenu. Proto je velmi důležitě ji doplňovat!!!

Zastavte stárnutí a doplňte Vaši mizející kyselinu hyaluronovou nejúčinnější světovou novinkou. 

Vysoce koncentrovaná perla obsahuje 25 972 ppm kyseliny hyaluronové, což odpovídá desetinásobku běžné dávky v kosmetických přípravcích. Pro představu - množství kyseliny hyaluronové v jedné perle je stejné jako množství kyseliny hyaluronové v 30 ml koncentrovaném séru.

Perla obsahuje nejkoncentrovanější kyselinu hyaluronovou na světě, navíc ve správném poměru vysoko a nízkomolekulárních složek. Lyofilizovaná kyselina hyaluronová  je nejkoncetrovanější a nejúčinnější zbraní v zastavení stárnutí.

Perla významně hydratuje, doplňuje tělu vlastní kolagen, zlepšuje kožní bariéru  a zároveň aktivuje proces samoomlazování. Díky tomuto procesu je pleť zářivá, vyplá a elastická.

Zařaďte perly

do své pravidelné péče, protože tak výrazně zredukujete stávající vrásky a snížíte riziko vzniku vrásek nových. Aknózní pleti se stabilizuje produkce kožního mazu a sníží se tím tak výskyt akné.

- Tetrapeptid aktivuje proces samoomlazování pleti.

- Hydrolyzovaný kolagen proaktivně doplňuje tělu vlastní kolagen.

- Díky procesu lyofilizace v produktu není žádná voda.

- Proto perla neobsahuje žádný konzervat.

- Je tedy významně snížen výskyt alergických reakcí a podráždění.

- Díky významnému vypnutí pleti Vám nasledně aplikovaný make-up nezaleze do vrásek.

- Vysokomolekulární kyselina hyaluronová vytváří ochranný film na povrchu pokožky, čímž pleť zvlhčuje a má protizánělivé účinky.

- Naopak nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká hluboko do pokožky až k dermis - umí hydratovat zevnitř a má regenerační a antiaging účinky.

- Vhodné pro všechny typy pleti, včetně aknózní

Návod k použití

Nejdříve pleť vyčistěte dvoufázově a aktivujte pleť Tonikem.

Vyjměte perlu z obalu, položte do dlaně a zakápněte ideálně WHAMISA Tonikem DEEP RICH. Lehkých krouživým pohybem rozpusťte perlu. Ihned aplikujte na obličej, krk a dekolt.

Používejte 1x denně, ideálně ráno. Poté aplikujte další péči.

Není určeno k vnitřnímu užití. 

Složení

Sodium Hyaluronate, Algin, Acetyl Tetrapeptid-2, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Rice Amino Acids, Hydrolyzed Adansonia Digitata Seed Extract, Proline

O značce

Think Bio je jihokorejská společnost, která se mnoho let zabývá výzkumem pleti populace napříč všemi kontinenty. Její prioritou je především zdraví pleti v symbióze s potřebami a touhami zákazníků. Think Bio kombinuje přírodní produkty s nejnovějšími biotechnologickými vymoženostmi dnešní doby a vytváří tak zcela nový pohled na dermatologii a kosmetiku vůbec. Jejím mottem je, že jen zdravá pleť může být krásná.

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: