Epam Zelený jíl 56 tobolek

Zelený jíl má vynikající schopnost absorbovat nahromaděné látky, nevstřebávat se v organismu a vylučovat se ven.


  • Objednáno
239 Kč
Kategorie: Pro zdraví
Účinky: Detoxikace a čištění organismu, Zažívání
Položka byla vyprodána...
 

Obsahuje velké množství minerálních látek (např. křemík, vápník, železo, hořčík, draslík atd.)

Zelený jíl (Solum Fullonum, Argile verte) je minerál pocházející z rozkladu živce. Jedna z nejstarších látek, kterou člověk v minulosti používal. Má velkou schopnost látkové výměny kationtů – dokáže absorbovat nahromaděné škodlivé látky, vylučovat je ven a přitom se v organismu nevstřebává.
Zelený jíl je superventilovaný, debakterizovaný. Je dolován z velkých hloubek, a proto je velice čistý – neobsahuje žádné zbytky pesticidů, herbicidů ani umělou radioaktivitu. Používá se už po staletí v kosmetice, ale také v péči o zažívací trakt. 

Jíl je živý původní přírodní materiál na zemi. Jíl je materiál bohatý na minerály pocházející z rostlin, živočichů, vody, půdy, skal a vulkanického popela, které se během milionů let rozpadly a spojily a vytvořily hmotu složenou z velmi jemných částic. Zelený jíl je hlinitokřemičitan s přídavkem kovu, který mu propůjčuje unikátní zabarvení a s tím jsou spojné i unikátní účinky jílu. Zelený jíl má barvu díky svému obsahu dalších látek pocházejících z naleziště. Zelený jíl je mimořádně bohatý na vápník, hořčík, draslík, sodík, železo, křemík a rostlinné minerály. Dále obsahuje želatinové tobolky živočišného původu a glukosu.

Dávkování:  Maximálně 3 týdny. Po 3x denně 2 tablety před jídlem. Tato kúra trvá týden, týden pauza, pak týden podávat a další týden pauza.

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: