Mumio zlaté čisté 60tbl

 Asphaltum, Shilajit, horská pryskyřice

  • (2 ks) Skladem
369 Kč
Kategorie: Pro zdraví
Účinky: Imunita a obranyschopnost, Trávení, Adaptogen, Únava, vyčerpání a nedostatek energie, Kosti
 

Slovo mumio doslova znamená "chránící tělo před nemocemi", "tělo uchovávající".

Mumio je přírodním biostimulátorem, který posiluje celkovou svěžest a energetický potenciál těla. Jedná se o směs organických i anorganických látek. Anorganická část obsahuje více než 50 životně důležitých prvků, mezi nimi je 10 různých oxidů kovů. Organickou část tvoří kolem 30 makro i mikrokomponentů, 6 aminokyselin, řada vitamínů, éterické oleje a další biologicky aktivní látky.

Naleziště mumia se nacházejí vysoko v horách Asie, z geografického hlediska tvoří přes tato pohoří na Zemi pás. Mumio čili skalní balzám vyvěrá v jeskyních a skalních průrvách, v těžce dostupných terénech hor Ťan-Šan v podobě krápníků či náletů. Nebo je uloženo ve skalních dutinách ve formě malých stalaktitů svým tvarem připomíná slzy (kapky).

Mumio, které se často řadí mezi tzv. adaptogeny, má tmavě černou barvu, výrazně nahořklou chuť a konzistencí se podobá asfaltu. Je velice bohaté na bioaktivní elementy, vitaminy a minerály. Tablety obsahují pouze čisté mumio bez konzervantů a jsou vhodné i pro dlouhodobé užívání.

Složení: 200 mg Mumio (Asphaltum, Shilajit, horská pryskyřice)

Dávkování: Užívejte 1 tabletu denně při jídle po dobu 1 měsíce. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. K zevnímu použití je možné rozpustit tabletu mumia ve vodě a poté roztok aplikovat ve formě obkladů nebo potírat postižená místa. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
2x
Nevyplňujte toto pole:
1
V Avatar autora | 22.11.2023
V této formě je to horor dostat mumio z obalu. Výrobce zvolil špatnou formu přípravku a nevhodný obal.
1
K Avatar autora | 1.12.2022
Přípavek Mumio v tomto provedení je neupotřebitelný, protože lepkavou hmotu není možné oddělit od plastového blistru ani od krycí hliníkové fólie. Situace se trochu zlepší, když dáte blistr na mrazák, ale tam zase ohrožuje svým zápachem ostatní potraviny