Nástroje zdraví BIO Propolis (90 kapslí)

Přírodní propolis v rostlinných kapslích.


  • (1 ks) Skladem
359 Kč
Kategorie: Pro zdraví
Účinky: Antibakteriální, antiseptické a protivirové účinky, Proti parazitům
 

Propolis je vzácná přírodní látka produkovaná pupeny rostlin, kterou včely sbírají a poté využívají k tmelení netěsností a k ochraně úlu před bakteriemi, viry a parazity.  

Když se řekne „včelí produkty“, většina lidí si představí hlavně med. Neméně prospěšná je však i látka jménem propolis, která je zásadně důležitá pro přežití včel. Jejím základem jsou pryskyřice, které produkují pupeny rostlin k ochraně před mikroorganismy. Včely je sbírají, mísí se slinami a využívají nejen k tmelení mezer, ale také jako velmi účinnou desinfekci prostor úlu. 

Proolis se nedoporučuje užívat dlouhodobě, ale spíše jako intenzívní kúra 1-2x ročně. Je nevhodný pro těhotné ženy a osoby alergické na včelí produkty. U vážnějších zdravotních problémů konzultujte její použití s lékařem.

Propolis má svou typickou vůni a obsahuje na 150 různých látek jako pryskyřice, silice a včelí pyl. Propolis představuje zdroj vitaminů, stopových prvků, mastných kyselin a dalších látek. Přesné složení propolisu záleží na jeho původu, ale i tak můžeme říci, že se v něm nachází především hodně flavonoidů, fenolů a mastných kyselin.

1 kapsle obsahuje: 225 mg propolis 18%, rostlinná kapsle (hydroxy-propyl methyl celulóza)

Doporučené dávkování: 1-2 kapsle 2x denně

Země původu: Francie

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: