ŠUNGITOVÁ DRŤ AKTIVÁTOR VODY 150G

Aktivátor vody a přírodní filtr


  • (2 ks) Skladem
179 Kč
Kategorie: Pro zdraví
 

Od diamantu a grafitu se šungit liší svou molekulární strukturou. Molekuly jsou tvarem podobné fotbalovému míči a nazývají se FULLERENY – je to čtvrtý známý typ formy uhlíku. Molekuly obsahují atomy C60. Šungit je jediný nerost na Zemi, který léčebné fullereny obsahuje. Fulleren je nejvýkonnější a dlouho působícím antioxidant a zároveň univerzální sorbent. 

Jeho schopnosti čistit vodu od škodlivých příměsí se skutečně nic nevyrovná. Dokáže současně dodávat organizmu prospěšné stopové prvky a makroprvky a pohlcovat škodlivé.

Šungitová voda je skvělý, naprosto přírodní nápoj, který získáte úpravou běžné vody z vodovodního kohoutku bez složitých procedur a nákladů.

330 g šungitové drti je vhodné pro 5–6 litrů vody, nejlépší je skleněná nádoba.

Šungitová drť vám vydrží cca 3–6 měsíců, potom se sníží její čistící schopnost a je nutno ji vyměnit za novou.

Příprava šungitové vody: Šungitovou drť nasypeme do 3 litrové sleněné nádoby – karafy (nebo půlku do 1,5 litru) necháme 48 hodin působit, potom šungit důkladně propereme, vodu vylejeme včetně prachu a karafu umyjeme od zbytku prachu a drobných úlomků ( šungit nejlépe přecedíme přes umělohmotné sítko a vrátíme zpět). Potom nasypeme šungit zpět do karafy, zalejeme vodou a necháme cca 24 hodin čistit a harmonizovat. Poté vodu slejeme do jiné skleněné nádoby a můžeme ji pít nebo používat na čaj nebo kávu.

Cena za měrnou jednotku (100 g): 106,00 Kč

 

Podobné produkty

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora 27.8.2021 11:19
Dobrý den, mohu se zeptat, jaká je velikost jednotlivých kousků? A zda jsou vetší tyto nebo ty od AWA SUPERFOODS? Děkuji.
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: