Bylinné kapky Antidiar tinktura 50 ml

Antidiar (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství).


  • (2 ks) Skladem
169 Kč
Kategorie: Bylinné kapky
Účinky: Trávení a detoxikace
 

Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální funkce střevního traktu při průjmech bakteriálního, virového i kvasinkového původu.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - krvavec toten (Sanguisorba officinalis), mochna nátržník (Potentilla erecta), čubet benedikt (Cnicus benedictus), ořešák královský (Juglans regia), bergenie tučnolistá (Bergenia crassifolia).

Krvavec toten působí antibakteriálně a proti prvokům, ovlivňuje letní průjmy, působí proti kvašení ve střevech a při zánětech žaludku (gastritida). Účinnými látkami jsou zejména obsažené třísloviny a triterpenové saponiny. Mochna nátržník tlumí velmi dobře neinfekční průjmy a působí na současný zánět žaludku a tenkého střeva (gastroenteritida). Takto působí zejména díky vysokému obsahu tříslovin a přítomnosti pentacyklických triterpenů. Čubet benedikt zlepšuje trávení a výrazně působí proti bakteriím a virům, potlačuje kvašení a hnilobné procesy ve střevech. Takto působí zejména obsažené seskviterpenové laktony (z nichž nejdůležitější je knicin), silice, triterpeny a flavonoidy. Ořešák královský působí antibakteriálně a to zejména proti stafylokokům, obecně ořešák používáme při žaludečních a střevních zánětech. Účinnými látkami jsou zejména třísloviny a naftochinonový derivát juglon. Bergenie tučnolistá působí svým antibakteriálním účinkem na průjmová onemocnění včetně dysenterie. Po odeznění průjmu doporučujeme kapky "Proskurník" s obsahem slizu pro ochranu sliznic a kapky "Inulin", které slouží jako prebiotikum pro obnovu střevní mikroflóry.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: