Bylinné kapky Průdušky - vlhký K. (Odkašel) tinktura 50 ml

  • 1 z 2

Průdušky - vlhký K. (dříve Odkašel) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky).


  • (1 ks) Skladem
159 Kč
Kategorie: Bylinné kapky
Účinky: Dýchací potíže a astma
 

Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin s antimikrobiální aktivitou pro normální funkce dýchacího systému. Slouží pro narušení plicního hlenu, jeho vyloučení a zklidnění sliznic.

Složení: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - tymián obecný (Thymus vulgaris), divizna velkokvětá (Verbascum densiflorum), proskurník lékařský (Althaea officinalis).

Tymián obecný je bylina s výbornou antimikrobiální aktivitou na dýchací ústrojí (obsahuje silici thymol), uvolňuje hleny a tiší potíže. Divizna velkokvětá obsahuje především slizy a saponiny, které podporují vylučování hlenů a zklidňují průdušky a průdušinky. Nejnovější výzkumy také ukazují na přítomnost antimikrobiálních látek a látek, které brání reprodukci cizorodých proteinů v lidských buňkách. Výtažek z divizny zvyšuje funkci sleziny a brzlíku, čímž sekundárně dochází ke zlepšení stavu sliznic a imunitního systému. Směs doplňuje proskurník lékařský. Proskurník obsahuje slizy, které zlepšují expektorační vlastnosti divizny a mírní dráždění sliznice. Také proskurník obsahuje látky s antibakteriální aktivitou.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: