Bylinné kapky Cévy koronární tinktura 50 ml

Cévy koronární (bylinná tinktura - bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky).


  • (3 ks) Skladem
159 Kč
Kategorie: Bylinné kapky
Účinky: Srdeční činnost
 

Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro správnou funkci a regeneraci srdečních cév.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - hloh obecný (Crataegus laevigata), jírovec maďal (Aesculus hippocastanus), jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba), rdesno ptačí (Polygonum aviculare), přeslička rolní (Equisetum arvense).

Hloh obecný působí velmi příznivě na kardiovaskulární systém a je vhodnou bylinou na všechny srdeční problémy spojené s vyšším věkem. Rozšiřuje věnčité tepny, působí antiskleroticky a preventivně proti angině pectoris, harmonizuje srdeční arytmii. Snižuje krevní tlak, ale až při dlouhodobějším užívání. Můžeme jej použít jako prevenci ischemické choroby srdeční a pro léčbu následků infarktu myokardu. Zlepšuje i prokrvení mozku. Může pomoci i při klimakterických obtížích. Účinky aescinu obsaženého v jírovci maďalu jsou známy od konce 19. století. V roce 1896 byl poprvé jírovec použit při léčení hemeroidů. Semeno jírovce obsahuje saponiny, které zvyšují odolnost krevních vlásečnic, zlepšují žilní tonus a aeskulin obsažený zmenšuje propustnost krevních vlásečnic. Flavonoidy, které byly isolovány z jinanu dvoulaločného také snižují propustnost cév a zlepšují tonus žil. Ginkgolidy v jinanu jsou účinné při léčbě aterosklerozy, především v jejích počátečních stádiích. Rdesno ptačí a přeslička rolní jsou významným zdrojem křemíku, který zlepšuje pružnost tepen, zlepšuje stav srdeční tkáně a má příznivý vliv na koronární cévy.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: