Bylinné kapky Sítnice tinktura 50 ml

Regenerace oční sítnice (dříve Odkašel) (Akné) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky).


  • (10 ks) Skladem
159 Kč
Kategorie: Bylinné kapky
Účinky: Zrak
 

Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro udržení a zlepšení funkcí oční sítnice.

Složení: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - borůvka plod (Vaccinium myrtillus), aronie (Aronia melanocarpa) plod, smetanka (Taraxacum officinale) květ, kustovnice (Lycium chinense), jírovec (Aesculus hippocastanum).

Plody borůvky zlepšují stav cévních stěn a regenerují oční sítnici, zejména tyčinky. Dle tvrzení schváleného samotnou Evropskou komisí dokonce borůvka vytváří v oku kolagen. Plody aronie jsou významným zdrojem široké skupiny vitamínů (B, C, E, P). Díky vysokému obsahu flavonoidů (patří k nim např. hesperidin, qercetin, rutin aj.) zlepšuje pevnost a pružnost cév. Lutein (z latinského Luteus - žlutý) je žlutooranžové xanthofylové barvivo patřící mezi karotenoidy. Působení luteinu je dáno jeho antioxidačními účinky a také tím, že pomáhá v pohlcování modré části viditelného světelného spektra (380 - 450nm).  Jak lutein, tak i zeaxanthin jsou hromaděny v sítnici lidského oka. Vyšší koncentrace luteinu byly nalezeny v sítnici ve žluté skvrně, která hraje důležitou roli v centrálním vidění (tj. vidění toho, co máme právě v centru zorného pole resp. na co je zrak zaostřen). Lutein spolu se zeaxantinem hrají ochrannou roli proti oxidačnímu poškození oka volnými radikály a také Lutein spolu se zeaxantinem hrají ochrannou roli proti oxidačnímu poškození oka volnými radikály a také proti vysokoenergetickým fotonům, které způsobují oxidační stres. My jsme do naší směsi zvolili květ smetánky právě pro vysoký obsah luteinu. Kustovnice obsahuje velké množství karotenoidů (hlavně zeaxantin). Plody kustovnice pomáhají při zánětu spojivek, rozmazaném a slabém vidění, odstraňují světloplachost, šeroslepost a zlepšují vidění ve tmě. Pravidelné užívání se jednoznačně projeví zlepšením zraku. Poslední složkou ve směsi je výtažek z jírovce, který zlepšuje prokrvení sítnice a působí preventivně proti odchlípnutí sítnice.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 20.5.2021
Senzační účinky mohu jen vřele doporučit!!! Produkt super OK.