NástrojeZdraví Mateří kašička Bio 60 kapslí

Mateří kasička obsahuje řadu nezbytných živin – vitaminy, minerální látky a aminokyseliny.


  • (1 ks) Skladem
419 Kč
Kategorie: Pro zdraví
Účinky: Imunita a obranyschopnost, Ženské potíže, Krvetvorba, Cholesterol, Krevní tlak
 

Mateří kašička je včelí produkt určený k výživě larev a včelích matek. Je bohatá na vitaminy, zvláště skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B8, B12, a dále A, C a E), minerály (železo, draslík, vápník, chrom, mangan, zinek, měď), esenciální aminokyseliny, nukleové kyseliny a další látky. 

Mateří kašička je včelí produkt určený k výživě larev a včelích matek. Je bohatá na vitaminy, zvláště skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B8, B12, a dále A, C a E), minerály (železo, draslík, vápník, chrom, mangan, zinek, měď), esenciální aminokyseliny, nukleové kyseliny a další látky. Mateří kašička, neboli látka, kterou vytvářejí včely ve svých hltanových žlázách, je skvělou ukázkou toho, co dokáže dokonalá výživa. Ze zárodků, které jsou touto „superpotravou“ krmeny jen první tři dny života, se vyvinou drobné dělnice, které žijí jen pár týdnů. Zato geneticky zcela totožná včelí královna, která mateří kašičku konzumuje po celý život, dorůstá dvojnásobné velikosti, dožívá se až pěti let a každý den snese přes 2000 vajíček.

Mateří kašička se nedoporučuje užívat dlouhodobě, ale spíše jako intenzívní kúra 1-2x ročně. Je nevhodná pro těhotné ženy a osoby alergické na včelí produkty. U vážnějších zdravotních problémů konzultujte její použití s lékařem. 

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2 x denně. U osob, které jsou citlivé na včelí produkty může přípravek vyvolat nežádoucí reakci. 

Návod k použití: kapsle zapít dostatečným množstvím vody 

Složení: 200 mg včelí mateří kašička, 100 mg včelí pyl 

Množství: účinné látky v 1 kapsli 200 mg včelí mateří kašička, 100 mg včelí pyl 

Země původu: Francie

 

 
 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: