Shaolinská náplast - bolest zad, svalů, kloubů 8 ks

  • 1 z 3

Shaolinská náplast - Shaolin plaster při námaze zad, svalů a kloubů.


  • (11 ks) Skladem
239 Kč
Kategorie: Pro zdraví
 
Shaolinská náplast je bylinná náplast tradiční čínské medicíny (TCM) odvozena od lékařského umění Shaolinského kláštera. Je impregnována extraktem z více, než sedmnácti bylin. Náplast skvěle regeneruje, uvolňuje a prohřívá pokožku před a po fyzické námaze i sportovním výkonu.
Shaolinskou náplast aplikujeme při únavě a námaze, k prokrvení a regeneraci a na pokožku v okolí svalů, kloubů, zad a šlach.
Původní shaolinská náplast v novém obale!

Doporučené dávkování

Přiložte náplast na určené místo, doba působení až 12 hodin. Mírné zarudnutí kůže není na závadu. Nepřikládat na otevřená poranění. Použití lze opakovat po pár hodinách „provětrání" kůže, kam náplast lepíme opakovaně.

Složení

Sinapis alba seed , Achyranthes bidentata , Drynaria fortunei rhizome , Dipsacus asperoides root , Acanthopanax gracilistylus bark , Piper kadsura stem , Scutellaria indica , Kummerowia striata , Croton crassifolius root , Angelica pubescens f. biserrata root , Eucommia ulmoides bark , Carthamus tinctorius flower , Sparganium stoloniferum tuber , Cinnamomum cassia bark , Piper nigrum fruit , Panax notoginseng root , Camphorum.

Upozornění

Nepoužívat v těhotenství! Ukládat mimo dosah dětí!
Uchovejte v suchu. Chraňte před světlem.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JF Avatar autora | 14.8.2020
Kvalita