Bylinné kapky Afrodite pro muže tinktura 50 ml

Afrodite pro muže (bylinná tinktura - bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky).


  • (3 ks) Skladem
159 Kč
Kategorie: Bylinné kapky
Účinky: Sexuální zdraví, plodnost
 

Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro povzbuzení libida, erekce a sexuální výkonnosti mužů.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivé rostliny (byliny) - kotvičník zemní (Tribulus terrestris), jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba), žen-šen (Panax ginseng), maralí kořen (Leuzea carthamoides)(syn. Rhaponticum carthamoides, Stemmacantha carthamoides).

Kotvičník zemní obsahuje sapogeniny, alkaloidy, bílkoviny, minerální látky, rutin a velké množství fytosterolů. Nejvyšší koncentrace těchto látek byla zjištěna v kořenech a plodech, ale lze užívat celou rostlinu. Výzkumy prokázaly, že koncentrovaný výtažek fytosterolů z kotvičníku harmonizuje využití androgenů u mužů a estrogenů u žen. Zmínky o jinanu dvoulaločném  se objevují v souvislosti se zlepšením kondice a posílení celkové vitality již ve starých spisech tradiční čínské medicíny. Listy obsahují flavonové glykosidy, terpenické laktony a především velké množství antioxidantů, které zvyšují průtok krve v tkáních a tím zlepšují kyslíkové zásobení tkání. Žen-šen, česky všehoj léčivý, patří mezi drogy, které přestože v nich byla prokázána řada účinných látek, jako jsou glykosidy, saponiny, škroby, cukry, fytosteroly, minerální látky a vitamíny je stále středem zájmu vědců. Všehoj je schopen regulovat uvolňování stresových hormonů, harmonizuje metabolismus, činnost centrální nervové soustavy a posiluje žlázy s vnitřní sekrecí včetně žláz pohlavních. Poslední bylinou ve směsi je maralí kořen, který je původem ze Sibiře, vyhledávají jej v době říje jeleni maralové a konzumací rostliny si zvyšují svoji sexualní aktivitu - bylina podobně afrodisiakálně působí i u mužů a zvyšuje jejich sexualní zdatnost.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: