Bylinné kapky Alerstop tinktura 50 ml

Alerstop (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství) - Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro zlepšení stavu při alergiích.


  • (3 ks) Skladem
169 Kč
Kategorie: Bylinné kapky
Účinky: Alergie
 

Alergie je nepřiměřeně silná reakce našeho imunitního systému na některé látky běžně se vyskytující v našem prostředí. Mohou jimi být rostlinné pyly, prach, roztoči nebo i některé druhy potravin. Projevem alergické reakce může být alergická rýma, alergický zánět spojivek, alergické astma, ekzémy, vyrážky. Pro zlepšení těchto stavů jsme sestavili směs léčivých rostlin s antialergickým působením Alerstop.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - perila křovitá (Perilla frutescens), lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra), lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum), šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis), violka trojbarevná (Viola tricolor).

Perila křovitá udržuje správnou funkci cytokinů a specifických protilátek v organismu. Lékořice lysá působí ale i proti alergiím - imunomodulátor. Obsahuje látky s podobným účinkem jako mají kortikoidy. Lesklokorka lesklá potlačuje vylučování histaminu - užívá se při alergii, kašli a astmatu. Imunomodulátor. Šišák bajkalský obsahuje řadu látek, jejichž komplexní účinek vede k harmonizaci imunitního systému (imunomodulátor). Důležitou složkou je flavonoid baicallin, který patří k látkám fenolické povahy a pravděpodobně v organismu působí podobně jako vitamíny - plní funkci katalyzátoru biochemických reakcí, které jsou nezbytné pro správnou funkci imunitního systému. Violka trojbarevná má protialergický účinek, působí při kožních nemocech a zlepšuje vylučování odpadních metabolitů z těla.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: