Bylinné kapky Rozrazil potoční - kapky Duše rostlin (tinktura) 50 ml

  • 1 z 2

Rozrazil potoční (tinktura z živých léčivých rostlin - kapky Duše rostlin).


  • (2 ks) Skladem
179 Kč
Kategorie: Bylinné kapky
Účinky: Ledviny a močové cesty, Cholesterol
 

Rozrazil potoční (tinktura z živé léčivé rostliny - kapky Duše rostlin). Přírodní bylinný extrakt z kvetoucí natě léčivé rostliny rozrazilu potočního pro normální činnost ledvin a močového měchýře. Podíl živé rostliny na celkovém obsahu rostlin: 100%. Tinctura Veronicae herba. Tincture Brooklime herb.

Rozrazil potoční obsahuje stejné látky jako rozrazil lékařský, proto má i stejné využití. Uvádí se mírně silnější působení tohoto vlhkomilného druhu rozrazilu.  

Rozrazil potoční (Veronica beccabunga, čeleď jitrocelovité - Plantaginaceae, SK: Veronika potočná) obsahuje hořký glykosid aukubin a hořčiny, díky nimž se řadí mezi krev čistící drogy. Snižuje hladinu cholesterolu. Obsahuje dále organické kyseliny, které podporují jeho diuretické schopnosti a napomáhají rozpadání močových kaménků. Je vhodný i v geriatrii. Podporuje zažívání a tvorbu enzymů slinivky.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost ledvin a močového měchýře. Relaxace – spánek. Normální stav pokožky, hojení ran. Normální funkce dýchacího systému.

Složení: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivá rostlina rozrazil potoční.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Cena za měrnou jednotku (10 ml): 35,8 Kč

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: